Знайсці
2
Telegramma/адказаць/
03.04.2023
Цьху, карыстаюцца за нейкай халерай гэтым тэлеграмам! Даўно пара пераходзіць на нармальныя рашэньні накшталт XMPP або Signal або Matrix.
7
Станция Старковщина/адказаць/
04.04.2023
Telegramma, аналогично невероятным твердили в 20м о безопасности телеги)
04.04.2023
Telegramma, люди читают новости в телеграме. Ни в signal, ни в matrix это не реализовано. Мне нравится второй, но это не уровень регистрации за 20 секунд, а для более продвинутых пользователей. О чем вообще говорить, если партизанский телеграм и тот не популярен, хотя он вообще должен быть у каждого первого беларуса, о виртуальном номере я вообще молчу. Виртуальный номер + партизанская телега с настройками и проблем нет. 
0
Ёсік/адказаць/
04.04.2023
Kotya, шаноўны(-ая), а можаце падзяліцца, як гэтым абзавесціся (віртуальны нумар ды партызанскі тэлеграм). Мо дзе ёсьць пачытаць, як устанавіць. Ніколі не быў у фэйсбуку, інстаграме, тэлеграме, аб расейскіх Укантакце, аднакласніках і не думаў, чужынцы. Не вельмі спадабаецца глядзець, як людзі сваё жыццё высоўваюць усім гледачам, а потым скардзяцца, што пішуць ім не толькі добрае, але і погань розную. У асноўным чытаю НН, S, рэдка Х'97.
04.04.2023
Kotya, віртуальны нумар можа быць даступны толькі ад Расіскіх фірмау,таму бяспекі ніякай,а замежных сэрвісы недаступныя з за санкцый.
06.04.2023
Ёсік, найти в телеграме группу киберпартизан, там иногда публикуют версию партизанского тг, тут в статье есть видео по настройкам его. На андроид скачать, установить, установить пароль, ложный код пароль и действия после введения ложного пароля: удаление групп, в которых сидите, очистка кэша, очистка поиска и тд, несложно
Каб пакінуць каментар, калі ласка, актывуйце JavaScript у наладах свайго браўзера