Знайсці
04.03.2023
Сколько уже этих видео за год про условия в российской армии, про обман, про жестокость и что? Я думаю их даже если в одних трусах с автоматом выкинут на поле они все равно пойдут «это пртказ» 
0
Эх хлопцы пацаны да парубки. /адказаць/
04.03.2023
Ты бы тоже самое сидел бы и бубнел , я не сам , приказ, гитлер капут и так далее . Или бы ты встал разорвал тельник и сказал , да воевал , да так случилось. Вряд ли.
12
Міхасевіч/адказаць/
04.03.2023
Відэа не глядзеў, але ўсякія масавыя "пакаяльныя відэа" - гэта прыкмета глабальнага расчалавечвання. Той, хто катуе палонных альбо затрыманых, - маньяк і нелюдзь. І не важна, якія пагоны ён на сябе начапіў.
0
Жыве Беларусь! Слава Украіне! /адказаць/
04.03.2023
Міхасевіч, навошта вы выкарыстоўваеце брудныя саўковыя метады? Навошта свядома рабіць такія маніпуляцыі, параўноўваючы беларусаў (якія выходзілі мірна на пратэст і былі затрыманы) з рашысцкімі акупантамі, якія прыйшлі з вайной у чужы дом забіваць украінцаў? Тое, што і тыя і тыя былі затрыманы, але пры розных умовах/дзеяннях/абставінах, не робіць гэтыя кейсы аднолькавымі, як і не робіць аднолькавымі тых хто затрымліваў - губопікі і гэбня “пакаяльнымі” відэа катуюць беларускі народ і абараняюць лукашыцкую хунту, а байцы Палка Каліноўскага бароняць краіну, у якую яны былі вымушаныя бегчы з-за пераследу і ад лукашыцкіх рэпрэсій. Толькі цалкам цынічныя людзі могуць праводзіць такія нізкія паралелі. Паглядзіце відэа і параўнайце ў якім стане выходзяць беларусы з лукашыцкіх вязніц - як пасля канцлагеру, і расейскія палонныя падчас абмену - адкормленыя і сытыя.
05.03.2023
Міхасевіч, На відэа якраз ніхто нікога не катуе і нават каяцца не прымушае.
0
Дежурный "па рота" на выход/адказаць/
04.03.2023
Не ну на видео год назад они бодрее выступали, да и жалобы совсем другие были. Так что динамика изменений налицо, надо и дальше публиковать да и отслежывать характер этого явления. Да и родитель оккупанта скорее всего только что с митинга в Лужниках вернулся... А в трусах они или без трусов в атаку ходить будут уже не важно, вот если и без автоматов пойдут, то это уже и последняя стадия шизофрении у них. Хоть и по приказу...
2
Толик /адказаць/
04.03.2023
На такой блудняк пацаны подписались...
0
Анатолий/адказаць/
04.03.2023
Толик , рашистские оккупанты без мозгов подписались быть пушечным мясом в угоду осуществления путиным имперских-реваншистских-фашистких идей
05.03.2023
Поляна на столе, палёный абибас на персонаже в кресле перед горящим камином. Станиславский сказал бы: "не верю!".
1
даведка/адказаць/
05.03.2023
Кулаженко не до конца реализовал свои наклонности в съёмках покаянных видео во время службы в exOMON?!
1
крот/адказаць/
05.03.2023
даведка, походу это ты не до конца реализовал свои наклонности и умения работать языком (в разных извилинах) со времён катаний на облисполкомовских мерседесах.
4
даведка/адказаць/
05.03.2023
В каком белорусском облисполкоме ты видел Мерседесы? Когда-то давно они были у глав  райисполкомов.
0
Петро/адказаць/
05.03.2023
А папаша пленного кремлебота по телефону вместо радости услышать живым сына, говорит «… ну как так получилось...?», в смысле что ж ты не здох. Вот уж расчеловеченное и оболваненное росийское общество в угоду кремлевским мечтателям.
Каб пакінуць каментар, калі ласка, актывуйце JavaScript у наладах свайго браўзера