Знайсці
17.08.2022
Во! Я это на днях дочке - хватить играть в игры, на тебе ноутбук, на тебе роблокс студио и книгу по созданию миров в роблокс. Хватит играть, уже скоро 9 лет, пора программировать свои игры и миры! Вроде загорелась, ща будем изучать написание скриптов.
1
хтосьці/адказаць/
17.08.2022
Ну а нам то, што з таго?! Няхай зарабляюць, пакуль Рыгорыч не дабраўся да іх.))
0
Белорус/адказаць/
17.08.2022
Satanист, в девять лет и вы уже калечите психику ребёнку. И все для чего? Ради родительского эгоизма? Чтобы потом вас дочка обеспечивала? Дайте ей вырасти, может она вообще художницей станет и не нужны будут ей эти языки программирования.
0
Аўтар усяго/адказаць/
18.08.2022
Дадзеныя SensorTower не тое, на што трэба арыентавацца. Яна паказваюць даходы, але не тое, колькі плацяць кампаніі за новых гульцоў. Той жа Playgendary можа  выдаткоўваць на рэкламу сваіх гульняў 1,5 мільёны, а зарабіць з іх - 1 млн. Пра 1,5 млн у СэнсарТауэр ня будзе дадзеных. І ўсё будзе выглядаць, быцца чысты прыбытак. А на самой справе Playgendary нядаўна скарацілі 250 чалавек. Вось і ўсё.
18.08.2022
Белорус, У нас всё по желанию. Хочешь - делай, не хочешь - не делай. А художницей... да, вот, рисует тоже. Кстати, занятия по рисованию на бел.мове)
Каб пакінуць каментар, калі ласка, актывуйце JavaScript у наладах свайго браўзера