Знайсці
23
Вiця/адказаць/
08.08.2022
З грошаў драчка?:)
08.08.2022
Шла бы ты Вероника с Валеркой на войну, и показали всем как дела надо делать, а не языками ляскать… Рускудахтались, да не в ту сторону…
41
Юстас/адказаць/
08.08.2022
Вось і уся Светка...апісала каленкі
08.08.2022
Вiця, а, простите, с какого хера я Цепкале, например, должен донатить? Кто он? Что он конкретно делает, кроме срачей в интернетах? Я вижу, что делает Тихановская и штаб, вижу, что делает BYSOL. Можно спорить насколько хорошо они делают то, что делают. Но они делают. А что делает Цепкало и Карач в упор не вижу. И им даже бакса не задоначу. Да, лучше этот бакс алкашу под магазом дать!
3
Эталон/адказаць/
08.08.2022
Разам болей запэўніўся ў палітычнай разумнасьці Ціханоўскай. А сьцёб пра вастрыню "ума" Пракоп'ева, якога ёй кшталту не стае, гэта ўвогуле шэдэўр ! :)
23
Lićvin/адказаць/
08.08.2022
Зноў памазаньнікі божыя (манаршыя асобы, якіх мы дарэчы ў гісторыі абіралі за часы Rzeczypospolitej) без рэальнае прапановы дзей, без плана паляпшэньня жыцьця простага беларуса шукаюць як плаўна саскачыць ад адказнасьці за ахвяры (якіх яны і падставілі), фінансы і безвыніковай дзейнасьці за два гады. Пытаньне адно - спадарыня Сьвета, дзе абяцаныя выбары? Я разумею што ў Беларусі (акупаванай Расей) зараз немагчыма, за мяжою ў прызнаны ворган Раду БНР? І апошняе, чаму дарэчы Вас не прызнае Івонка Сурвілла? Можа Вы самазванка?
14
Viacom/адказаць/
08.08.2022
Милые бранятся только тешатся... 
3
Беларуска/адказаць/
08.08.2022
Паважаю Святлану цяпер яшчэ больш. Так, яна памыляецца, мне б хацелася, каб яна выступала па-беларуску часцей, АЛЕ. Але яна рэальна адэкватны чалавек з адэкватным разуменнем сітуацыі. І верагодна, яна самы адэкватны чалавек сярод тых, хто не за кратамі (інакш Марыя была бы маім фаварытам)). Вераніка здавалася мне вельмі разумнай жанчынай, але пасля сёння я не проста расчаравалася, я перастала яе паважаць
0
Беларуска/адказаць/
08.08.2022
Юстас, ну вось і як можна размаўляць з людзьмі, якія дазваляюць сабе такія выказванні?  
18
Коля/адказаць/
08.08.2022
Кто-то поднялся на деньги.  Кто-то не поднялся. Кто-то не поднялся и обиделся на того, кто поднялся. Противно
08.08.2022
Что я запомнил из выступления Цепкало: Средства массовой информации Средства массовой информации Средства массовой информации Средства массовой информации Средства массовой информации Средства массовой информации Средства массовой информации Средства массовой информации Средства массовой информации Средства массовой информации Средства массовой информации Средства массовой информации Все!
08.08.2022
Коля, меньше считайте деньги тех, кто поднялся, богаче будете.
4
Тадеуш/адказаць/
08.08.2022
Lićvin, у Сурвилы статус у самой.... Почитайте кто она и что она. Всего-навсего родственница того, кто занимался финансами и то в отдаленные времена. И фонд, что она возглавила, хорошо кормил ее перво-наперво. 
2
Мурзик/адказаць/
09.08.2022
Тихановская избранный президент, за неё проголосовало большинство граждан Беларуси, а Цепкало - активисты. И почему Тихановскую должна признать Сурвилла? Сурвилла не гражданка Беларуси даже.
0
Отож!/адказаць/
09.08.2022
После просмотра этого видео я вижу цепкало в белом исключительно с одной целью. И цель эта: утопить Тихановскую. И культуры там ноль, базар/склоки/понты. Не в президиуме ей сидеть, а на уроках этики в средней школе. Так как подобное поведение неприлично в принципе. Мы выбрали подавляющим большинством граждан на пост президента Тихановскую. Она президент, она много делает для страны и граждан. А что делает цепкало? А цепкало и мущина и щенщина создают помехи и препятствия деятельности Тихановской. Значит они - предатели (ну или идиоты).
3
тиха, гАньба ти ганьбА ?/адказаць/
09.08.2022
"мне б хацелася, каб яна выступала па-беларуску часцей, АЛЕ." але яна проста не можа. асіліць мовы. а хто па адукацыі яна?

(см., если не видел кто еще видео "Тихановская заговорила на белорусском языке и забыла его")
0
Стыдоба от Цепкало/адказаць/
09.08.2022
Igor, да в полк Прокопьева. А правильней бы их на ферму или Миорский заводик поднимать.
0
безмерно уважаю женщину/адказаць/
09.08.2022
не знаю, что с микрофоном а что с микрофоном да
3
шоу бабского срача под названием "пусть говогят"/адказаць/
09.08.2022
«Сначала мне пришлось учиться быть политиком, а теперь, вероятно, придется разобраться и в IT. Но я понимаю, как важна ваша сфера, и Беларуси очень нужен ваш опыт и ваша экспертиза»,

Satan со тварищи, а вы по ходу тот еще тролль )
2
тиха и малаха на шоу пусть говогят/адказаць/
09.08.2022
о божухна... які высокі калхоз...

мая так званая перапіс:ька, у адрозненне ад святлейшай, дасяжная ўсім. мне няма чаго хаваць
7
дагагие белагусы/адказаць/
09.08.2022
и вы вот голосовали за это чудо?
извините, дорогие мои, но я думала, что вы умнее. наверное я тоже была слепа
10.08.2022
Lićvin, а што  вы самі зрабілі, каб гэтыя выбары адбыліся? Бачыла я такіх крыконоў многа ў 20 годзе, а таксама бачыла іх ў 21, гатовыя былі мяне з патрахамі здаць. Калі што, то я палітычна рэпрэсаваная і задаволена тым, што робіць спадарыня Сьвятлана. А што канкрэтна зрабілі вы?
Каб пакінуць каментар, калі ласка, актывуйце JavaScript у наладах свайго браўзера