Знайсці
29.07.2018 / 14:4921РусŁacБел

Самая стылёвая ФОТАсесія Дар'і Домрачавай

Чатырохразовая алімпійская чэмпіёнка Дар'я Домрачава не сумняваецца, што яе дачка Ксенія стане спартсменкай. Дар'я распавяла пра гэта ў інтэрв'ю часопісу Fashion collection Belarus.

Інтэрв'ю праілюстравана вялікай колькасцю фатаграфій. Аўтар фотасесіі — Ала Пархімовіч. «Нарэшце я магу падзяліцца вынікам нашай фотасесіі для часопіса Fashion Collection з Дар'яй Домрачавай», — напісала Ала Пархімовіч.

Наконец-то я могу поделиться результатом нашей супер-секретной съёмки для журнала Fashion Collection @fcollectionby с самой Дарьей Домрачевой @dadofun ! Снимать персону ТАКОГО уровня было очень волнительно. Это невероятная гордость и ответственность, понимание того, что идешь по верному творческому пути, когда в твоем объективе оказывается звезда первой величины. Спасибо всей команде за слаженную работу! photo @alla_parhimovich stylist @rehina_p mua @karina_klimkina hair @dmitrenko._olga stylist assistant @chesnokov.andrei photographer assistant @anton_werigo И отдельное спасибо Дарье за то, что всю съемку одаривала нас своей искренней улыбкой, заряжала позитивом и все прошло так быстро и легко! #parhimovich

Публикация от Алла Пархимович (@alla_parhimovich)

Клас
Панылы сорам
Ха-ха
Ого
Сумна
Абуральна
Каб пакінуць каментар, калі ласка, актывуйце JavaScript у наладах свайго браўзера
Каб скарыстацца календаром, калі ласка, актывуйце JavaScript у наладах свайго браўзера