Знайсці
8
Петя/адказаць/
18.05.2023
3% уехало, а у остальных чарка, шкварка и т.д.
0
Хахаха/адказаць/
24.05.2023
Петя, у Калеснікавай? Дзядка? статкевіча? севярынца?

адзін ты ў белым, а мільены пратэстоўцаў - з'ехалі ці перабуліся??? самому не смешна? 
18.05.2023
И это только топовые направления. А среди моих знакомых есть люди, кто уехал в США, Испанию, Германию, Сербию, Аргентину.... а один с семьей и вообще два года скитается по островам в Индийском океане. Я уже даже перестал следить за географией его перемещений, бо ничего не понятно))
8
Код Шрёдингера/адказаць/
18.05.2023
Satan, Индийский океан единственный, где есть пираты. Говорите, скитается по островам. Понятненько...
0
Пень/адказаць/
19.05.2023
Код Шрёдингера, з чаго вы ўзялі, што Індыйскі акіян адзіны дзе прамышляюць піраты ? На сёньня самы небясьпечны пірацкі раён, гэта Гвінейская затока, Атлянтычны акіян. У Ідыйскім Самалі ўжо ўтаймавалі, там цяпер найбольш праблемны рэгіён, гэта на ўсход ад Сінгапура, збольшага ў водах Інданезіі ды Малайзіі. Што праўда, яны там не нясуць пагрозы жыцьцю маракоў, збольшага атакуюць малыя танкеры, з мэтаю распампоўкі грузаў, ды ў начны час спрабуюць ускараскацца на борт буйных суднаў, каб пажывіцца палубным грузам, такелажным матар'ялам, дробным абсталяваньнем, швартовымі канцамі (несталёвымі), разбандарыць малярку, і дтп.
1
Железный Дровосек /адказаць/
18.05.2023
Примерно порядок цифр такой.,да. Но тут ещё не учитываются члены семей.
1
Правда жизни/адказаць/
18.05.2023
В общем, раскидало по миру нашего брата. Так часто бывает в период войн, политических катаклизмов, революций и т.п. Три года прошло считай с августа 2020, еще года 2-3 и те кто уехал точно не вернутся, слишком новая жизнь затянет в более богатых и преуспевающих странах. Можно сказать жители других стран, бывшие уже жители Беларуси.
4
Максим Дизайнер/адказаць/
19.05.2023
Правда жизни

Каких революций?Свалили все под шумок получать вид на жительство в Португалии вместе с украинцами, такими же бегунками из Киева и Львова.
0
Ась?/адказаць/
19.05.2023
Максим Дизайнер, ну, ты-то не под шумок свалил, не стал дожидаться шума.)
Каб пакінуць каментар, калі ласка, актывуйце JavaScript у наладах свайго браўзера