Знайсці
0
Ганьба/адказаць/
08.05.2023
Нішто не выдавала ў Штырліцы расейскага агента: ні парашут, ні бутэлька гарэлкі, ні дэбільная метадычка...
08.05.2023
Vos pravakatary! Var*jaty !
0
За Свабоду!/адказаць/
08.05.2023
Набралі па аб'яве некалькіх за 100 еўра пастаюць з расійскім прпагандысцкім плакатам. Вось і весь узровень маскоўскай фсб. Хто б сумняваўся.
0
Axel Justas/адказаць/
08.05.2023
Вось што такое якаснае журналісцкае даследванне. Сказаць бы пра гэта Азаронку, ды ён жа ж не зразумее...
13
Ник Ляксеев/адказаць/
09.05.2023
Axel Justas, чего уж там якасного? Домыслы и примитивные выводы.
0
коричневый рашизм не пройдет/адказаць/
08.05.2023
Сейчас вылезет продвигать рашистских идей Valadzimir со своим «экспертным» мнением, который один в один повторяет рашистскую пропаганду, а та в свою очередь построена на фашистских и имперских идеях, и расскажет вам про так называемых «объективных аналитиков со всего мира» - что по факту является очередной wishful thinking в стиле кремлевской пропаганды, когда фрики с аудиторией на пару сотен людей (большинство из которых боты либо кормятся на кремлевские деньги), выдают себя за «экспертов», которым с радостью дают эфирное время на раша тудэй и на других различных помойных каналах, плюс продвигают в соцсетях через пригожинскую ботоферму. Уровень «экспертности» там прям зашкаливает, как собственно и у Валадзимира.
0
Паляшук/адказаць/
09.05.2023
Ак$i¥€ма: шчырым русафілам можна быць толькі за грошы.)
0
Простае рашэньне:/адказаць/
09.05.2023
Простае рашэньне: падчас вайны ніколі не пускайце расейцаў у сваю краіну. Калі іхны «русский мир» такі рай, то яны яго не павінны пакідаць ніколі. Калі яны паехаць да «дэкадэнцкага Захаду», гэта можа «разбэсціць» іх ідэямі свабоды, вяршэнства закона, павагі да правоў чалавека й гуманнае цывілізацыі.
0
Vалик/адказаць/
09.05.2023
Я одного не понимаю. Куда смотрят их органы контрразведки и нацбезопасности? Тех же французов, немцев, бельгийцев и пр. Демократия это хорошо конечно, но тут очевидно идет хорошо налаженная работа российской агентуры.
Каб пакінуць каментар, калі ласка, актывуйце JavaScript у наладах свайго браўзера